KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12431003
nr 1243 1003
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad -87, ca 10x14,5 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:32:49
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner